Lietuvoje

2018.03.09 17:06

Premjeras: „socialdarbiečiai“ į teisingumo ministrus pasiūlė tai, ką turi geriausio

ELTA2018.03.09 17:06

Premjeras Saulius Skvernelis, komentuodamas naujojo teisingumo ministro paieškas, teigia, kad trys pasiūlyti Socialdemokratų darbo frakcijos kandidatai į teisingumo ministrus yra geriausia, ką galėjo jie pasiūlyti.

Iš trijų kandidatų, galiu pasakyti, dėl vieno tai greičiausiai net nebandysiu susitikti, o su kitais dviem susitiksiu ir kalbėsiu“, – aiškino premjeras, akcentuodamas, kad viešai apie pavardes bus pranešta kandidatūrą preliminariai suderinus su prezidente.

„Aš laikausi tos pačios pozicijos kaip ir formuojant vyriausybę – kai tik bus pakalbėta su kandidatu, suderinta su prezidente, tada ir paskelbsime“, – aiškino S. Skvernelis.

Vyriausybės vadovas akcentavo, kad greičiausiai apsispręs ir kandidatą atrinks iš pasiūlytų asmenų. Jis teigė manantis, kad jeigu bus pakankamos asmens kompetencijos ir ryžtas daryti pokyčius bei nebus neigiamos informacijos apie kandidatą – tai nereikės ieškoti naujų kandidatūrų.

Premjeras teigė, kad vienas iš pasiūlytų kandidatų buvo atmestas, nes, anot S. Skvernelio, jis turėtų dirbti ten, kur ir dabar dirba. Premjeras nekomentavo, ar kalbama apie jo patarėją. 

Apibendrindamas S. Skvernelis sakė, kad būsimas teisingumo ministras ieškomas bendru sprendimu, nesivadovaujant principu, kad konkreti politinė jėga turi siūlytį kandidatą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.