Lietuvoje

2018.03.09 14:29

Nuo gegužės Lietuvoje pradedamas 5 Lenkijos TV kanalų transliavimas

LRT.lt2018.03.09 14:29

Nuo gegužės planuojama pradėti mažiausiai 5 Lenkijos televizijos kanalų transliavimą Pietryčių Lietuvos gyventojams. Apie tai susitikęs su Vilniuje viešinčiu Lenkijos ministru pirmininku Mateuszu Morawieckiu jį informavo premjeras Saulius Skvernelis.

„Didelį dėmesį skiriame ir skirsime tautinių mažumų temai. Tai yra mūsų šalių piliečiai. Šie klausimai reikalauja bendro abiejų šalių vyriausybių dėmesio. Esame suinteresuoti atviru dialogu“, – sakė premjeras S. Skvernelis.

Kaip rašoma vyriausybės pranešime, premjeras pabrėžė, kad Lenkija yra svarbi Lietuvos partnerė, o lenkų tautinė mažuma – reikšminga mūsų visuomenės dalis. Susitikimo metu S. Skvernelis taip pat atkreipė dėmesį į proveržį bendradarbiaujant transporto srityje. Premjerai aptarė netrukus prasidėsiančius Lenkijos–Lietuvos dujotiekio (GIPL) tiesimo darbus, dvišalį bendradarbiavimą regioninio saugumo srityje, tautinių mažumų padėtį abiejose šalyse.

Po šio susitikimo pasirašytas Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos ir Lenkijos Respublikos energetikos ministerijos susitarimo memorandumas dėl sustiprinto strateginio bendradarbiavimo energetikos srityje bei Bendradarbiavimo susitarimas tarp Ščecino ir Svinouiscio jūrų uostų direkcijos ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.