Naujienų srautas

Lietuvoje2018.03.08 10:58

Birželį Vilniuje rinksis moterys pasaulio lyderės

LRT.lt 2018.03.08 10:58

Moterų pasaulio lyderių tarybai pirmininkaujančios prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva birželio 6–8 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė moterų politinių lyderių konferencija.

Į prezidentės globojamą aukšto lygio renginį Seime atvyks parlamentarės iš viso pasaulio, kurios kartu su verslo, akademinės bendruomenės, pilietinės visuomenės atstovais aptars, kaip paskatinti moterų dalyvavimą politikoje, užtikrinti lygiavertes ekonomines galimybes, stabdyti smurtą prieš moteris, rašoma LRT.lt siųstame pranešime.

Lietuvoje taip pat laukiamos Kroatijos, Maltos prezidentės, Islandijos premjerė, kitos esamos ir buvusios valstybių vadovės, kurias vienija prezidentės vadovaujama Moterų pasaulio lyderių taryba.

Ši aukšto lygio konferencija – tai tradicinis, jau 7 kartą vykstantis globalus moterų parlamentarių susitikimas, kasmet rengiamas vis kitoje pasaulio valstybėje. Šiais metais politikės iš viso pasaulio susitiks Lietuvoje, minint ne tik atkurto valstybingumo šimtmetį, bet ir 100 metų sukaktį, kai Lietuva viena pirmųjų Europoje suteikė moterims teisę balsuoti.

Moterų politinių lyderių konferencija rengiama kartu su Moterų politinių lyderių forumu („Women Political Leaders forum“) ir Lietuvos Respublikos Seimu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi