Lietuvoje

2018.03.08 09:43

Premjeras apie priekabiavimo skandalą: tai M. Majausko ir jo žmonos reikalas

ELTA 2018.03.08 09:43

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad kilęs skandalas dėl galimo konservatoriaus Mykolo Majausko seksualinio priekabiavimo yra jo ir jo žmonos reikalas.

„Galbūt tai yra tiesa, tačiau pagal tą informaciją, kuri yra viešojoje erdvėje – tai aš daugiau būčiau linkęs vertinti, kad tai yra pono Majausko ir jo žmonos reikalas“, – kalbėjo S. Skvernelis.

„Pagal tai, kas yra viešojoje erdvėje, kol kas tikrai nematau teisinės perspektyvos, bet tai yra mano nuomonė. Jeigu bus kreipimasis galimos aukos į teisėsaugą, galbūt teisėsauga surinks įrodymus kitaip“, – pabrėžė vyriausybės vadovas.

Vis dėlto S. Skvernelis „Žinių radijui“ sakė, kad kilęs skandalas jį nustebino. 

„Iš tiesų nustebino, nes pati forma pasirinkta tokia keista. O iš esmės labiausiai nustebino tai, kad žmogus, kuris Seime labai aktyviai, sakyčiau, netgi agresyviai, reiškėsi šitomis temomis, reikia prisiminti posėdį, kuriame dalyvavo aukštųjų mokyklų rektoriai, kokie priekaištai ir kokia forma buvo išsakyti. Na, pasirodo, kad kažkokių abejonių yra ir pono Majausko atžvilgiu“, – pasakojo S. Skvernelis, pridurdamas, kad, anot jo, M. Majausko elgsena kritikuojant kitus šia tema buvo ant tam tikros ribos. 

Antradienį M. Majauskas sulaukė kaltinimų dėl galimai netinkamo jo seksualinio elgesio su tik ką pilnametystės sulaukusia moksleive. Kaltinimus konservatorius neigia. 

Iš karto po paviešintų kaltinimų M. Majauskas antradienį išplatintu pranešimu spaudai informavo stabdąs narystę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijoje, „kol bus išsklaidytos visos abejonės“. Jis taip pat ketina pasitraukti iš Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininko pareigų.

Seksualiniu priekabiavimu apkaltintas M. Majauskas sako kol kas nesvarstąs galimybės trauktis iš Seimo.