Naujienų srautas

Lietuvoje2018.03.06 07:10

Prezidentė susitiks su Seimo valdyba

Prezidentė antradienio rytą susitiks su Seimo valdyba. Tai tradicinis Dalios Grybauskaitės susitikimas prieš pavasario bei rudens sesijas.

Per susitikimą šalies vadovė žada išskirti kelias sritis, kurioms šį politinį sezoną reikia didžiausio susitelkimo. Tai ekonomikos stabilumas ir socialinės atskirties mažinimas, skaidrumo ir teisingumo didinimas, saugumo ir gynybos stiprinimas bei šalies interesus atitinkančios užsienio politikos užtikrinimas.

Prezidentė Seimo pavasario sesijai jau yra pateikusi 7 iniciatyvas, tar kurių – kova su korupcija, piktnaudžiavimu, taip pat žmonių skurdui mažinti ir visuomenės pasitikėjimui teisingumu didinti.

Prezidentė siekia priemonių ir antstolių savivalei pažaboti bei skaidresnei antstolių veiklai užtikrinti. Prezidentė taip pat teiks Reklamos ir Konkurencijos įstatymų pataisas, kuriomis siūlomos griežtesnės bausmės nesąžiningai rinkoje konkuruojantiems verslininkams.

Prezidentė žada inicijuoti ir Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kurios neleistų vilkinti bylų, sutrumpintų ikiteisminio tyrimo atlikimo terminus bei griežtins jų laikymosi kontrolę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi