captcha

Jūsų klausimas priimtas

Pakistano prezidentas perdavė užuojautą žuvusio alpinisto artimiesiems

Lietuvos ambasadorius Turkijoje Kęstutis Kudzmanas birželio 27 dieną Islamabade susitiko su Pakistano prezidentu Asifu Ali Zardariu, kuris išreiškė apgailestavimą dėl tragiško  išpuolio ir perdavė užuojautą žuvusio alpinisto šeimai bei artimiesiems ir Lietuvos žmonėms, teigiama pranešime spaudai.
Pakistano prezidentas Asifas Ali Zadaris, Reuters/Scanpix nuotr.
Pakistano prezidentas Asifas Ali Zadaris, Reuters/Scanpix nuotr.

Lietuvos ambasadorius Turkijoje Kęstutis Kudzmanas birželio 27 dieną Islamabade susitiko su Pakistano prezidentu Asifu Ali Zardariu, kuris išreiškė apgailestavimą dėl tragiško išpuolio ir perdavė užuojautą žuvusio alpinisto šeimai bei artimiesiems ir Lietuvos žmonėms, teigiama pranešime spaudai.

Susitikimo metu Pakistano prezidentas taip pat pažadėjo pagalbą pergabenant palaikus ir užtikrinant saugų grįžimą antrajam Lietuvos alpinistui.

Pagal atnaujintą informaciją žuvusiojo alpinisto palaikai į Lietuvą turėtų būti parskraidinti birželio 28 dieną Pakistano lėktuvu maršrutu Islamabadas–Charkovas–Vilnius–Bratislava, kuris iš Islamabado turėtų išskristi jau šį vakarą. Kadangi informacija nuolat tikslinama, apie galimus pasikeitimus bus pranešta papildomai.

Antrasis ekspedicijoje dalyvavęs alpinistas Saulius Damulevičius į Lietuvą grįš tuo pačiu lėktuvu. Ekipažą lydės aukšti Pakistano pareigūnai. Alpinistų asmeniniai daiktai bus pargabenti tuo pačiu reisu.

Skiriamuosius raštus įteikęs Lietuvos ambasadorius Turkijoje K. Kudzmanas su Pakistano prezidentu taip pat aptarė po teroristinio išpuolio Pakistane susidariusią padėtį, pagalbos teikimą nukentėjusiems, tolesnį dvišalį bendradarbiavimą, ypač saugumo srityje.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Teroristų išpuolis bazinėje Nanga Parbato stovykloje

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close