Naujienų srautas

Lietuvoje2018.03.05 16:00

V. Landsbergio sūnus: gydytojai nėra ramūs dėl jo būsenos

Vasario 16-osios šventes ligoninėje sutikęs Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis greičiausiai ten pat sutiks ir Kovo 11-ąją. Kaip 15min pirmadienį sakė konservatorių patriarcho sūnus, publicistas, teatro ir kino režisierius V. V. Landsbergis – medikams dėl V. Landsbergio būklės neramu.

„Ne, nepaleistas (iš ligoninės – aut.). Perspektyva nelabai aiški, nes gydytojai nėra ramūs dėl jo būsenos. Nepavyksta jo užfiksuoti stabilesnėje pozicijoje. Laukiame laukiame, bet atrodo, kad tenka ten pasilikti“, – pirmadienį 15min sakė V. Landsbergio sūnus.

Jis pridūrė, kad medikai grumiasi su pastaruoju metu paūmėjusiomis senomis V. Landsbergio ligomis.

„Ir tas nelabai sekasi kol kas“, – pridūrė jis.

Kad sušlubavo V. Landsbergio sveikata, paaiškėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse.

Santaros klinikose profesorius atsidūrė dėl gripo komplikacijų.

Atkuriamojo Seimo pirmininkas kiekvienais metais per Vasario 16-ąją sako kalbą iš sostinėje esančių Signatarų namų balkono, tačiau šiemet jo kalbą perskaitė aktorius Rimantas Bagdzevičius.

V. Landsbergis ir pats pasveikino Lietuvą iš ligoninės.

„Būk pasveikinta, Lietuva. Šimto metų mergaite, amžinai jauna. Gyvuok per amžius ir mylėk gyvenimą. Būk dora ir teisinga. Neišduok savęs. O suklydusi norėk būti geresnė. Tavo žemė be galo graži. Mylėk ją ir neapleisk. Aš tave myliu. Tik tiek“, – tokį sveikinimą iš ligoninės Lietuvai siuntė profesorius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi