Naujienų srautas

Lietuvoje2018.03.06 16:53

LRT ir MO muziejus pasirašė bendradarbiavimo sutartį

2018.03.06 16:53

LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius ir MO muziejaus steigėjas Viktoras Butkus bei muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė šiandien pasirašys bendradarbiavimo sutartį. Nacionalinio transliuotojo žiūrovai ir klausytojai bus informuojami apie vieno svarbiausių Lietuvos muziejų renginius ir iniciatyvas.

MO muziejus iki 2017 m. birželio 7 d. veikė kaip Modernaus meno centras (MMC). Tai Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva 2009 m. įsteigta viešoji įstaiga, veikianti kaip muziejus be sienų. Muziejaus tikslas – sukaupti Lietuvos modernaus ir šiuolaikinio vaizduojamojo meno kolekciją ir padaryti ją prieinamą tiek Lietuvos, tiek užsienio meno mylėtojams.

MO muziejaus kolekcija apims laikotarpį nuo 1960 metų iki šių dienų. Šiuo metu jau surinkta reprezentatyvi, viena didžiausių Lietuvoje privati meno kolekcija (apie 4 000 kūrinių, kuratorė prof. Raminta Jurėnaitė), kuri, tikimasi, taps naujo modernaus ir šiuolaikinio meno muziejaus branduoliu. Kolekcijoje pristatomi daugiau nei 200 menininkų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi