Lietuvoje

2018.03.03 14:16

Orai po truputį šiltės

LRT RADIJAS, LRT.lt2018.03.03 14:16

Nors šeštadienį temperatūra Lietuvoje kils vangiai, kitos savaitės pradžioje ji turėtų šiek tiek šoktelėti į viršų, LRT RADIJUI sako sinoptikė Alva Nagelytė. Anot jos, antradienį termometro stulpelis gali netgi priartėti prie nulio.

Šeštadienį besilankantiems Kaziuko mugėje sinoptikė pataria neužsibūti vienoje vietoje, šiek tiek daugiau judėti, nes temperatūra net ir įdienojus kils nenoriai. Be to, daug kur snigs, o šalies rytuose sniegas kris visą dieną.

Sekmadienio naktį dar truputį pasnyguriuos šalies pietryčiuose. Dėl tankesnių debesų temperatūra čia nenukris žemiau 12–13 laipsnių šalčio, o Vakarų Lietuvoje dangus bus giedresnis ir temperatūra kris žemiau – iki 15–20 laipsnių šalčio.

Dieną debesys prasisklaidys ir Rytų Lietuvoje. Bus gana maloni, rami diena. Šaltis atlėgs ir temperatūra įdienojus sieks apie 3–6 laipsnius šalčio.

Pirmadienio naktis dar bus šalta. Giedresnė ir šaltesnė ji bus šalies rytuose, kur temperatūra kris iki 15–20 laipsnių šalčio, o vakariniuose rajonuose temperatūra jau švelnės, tankės debesys. Dieną temperatūra bus aukštesnė ir svyruos tarp 4–8 laipsnių šalčio. Gausesnio sniego nenumatoma, bet dieną stiprės pietryčių vėjas.

Antradienį orai jau gerokai ims švelnėti. Antradienio naktį temperatūra dar daug kur kris šiek tiek žemiau 10 laipsnių, bet dieną bus tik nuo 1 iki 3 laipsnių šalčio. Pajūryje temperatūra galbūt pasieks ir nulį laipsnių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.