Lietuvoje

2018.03.02 11:07

„Agrokoncernas“ kreipėsi į VMI

LRT.lt2018.03.02 11:07

Po Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo nesikreipti į Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI), UAB „Agrokoncernas“  į VMI kreipiasi pats.

Kaip teigiama įmonės pranešime, bendrovė prašo VMI nurodyti, ar „Agrokoncernas“ pažeidė kokias nors teisės aktų nuostatas, reglamentuojančias paramos teikimą.

„Agrokoncernas“ visuomet moka mokesčius teisės aktuose nustatyta tvarka ir niekuomet jų neslėpė. Atitinkamai niekuo nepagrįsti teiginiai viešojoje erdvėje, esą bendrovė nuslėpė mokesčius, kenkia mūsų reputacijai“,  – pranešime teigia „Agrokoncerno“ direktorius Edgaras Šakys.

Pasak E. Šakio, jeigu VMI matys poreikį atlikti tyrimą, „Agrokoncernas“ operatyviai pateiks VMI visus jos nurodytus dokumentus ir paaiškinimus.

„Agrokoncernas“ pranešime primena, kad po to, kai žiniasklaidoje buvo paviešintas faktas apie VRK narių rengtas išvadas, susijusias su bendrove, jos vadovas  šių metų vasario 26 d. kreipėsi į VRK prašydamas nurodyti, kokių teisės aktų pažeidimų padarymu bendrovė yra kaltinama ar įtariama. Taip pat teigiama, kad „Agrokoncernui“ iki šiol nėra žinoma, kokiais nusižengimais bendrovė yra kaltinama, o apie VRK pažymą, aptariamą viešoje erdvėje, bendrovė sužinojo tik iš žiniasklaidos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.