Lietuvoje

2018.02.26 18:52

Mįslinga manekenės D. Didžiūnaitytės žūtis: prodiuseriui pareikšti įtarimai

15min.lt2018.02.26 18:52

Paslaptimis apgaubtos manekenės Dovilės Didžiūnaitytės žūties tyrime naujas postūmis. Lemtingą naktį su manekene leidusiam prodiuseriui Ričardui Pinikui pareikšti įtarimai.

15min žiniomis, R. Pinikui pareikšti įtarimai pagal Baudžiamojo kodekso 133 straipsnį, tai yra, privedimą iki savižudybės. Įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti.

Susisiekus su Ričardu Piniku, jis kalbėti šia tema atsisakė. „Nieko nekomentuosiu. Noriu, kad greičiau visa tai baigtųsi, tada pareikšiu savo nuomonę. Pabūsiu kol kas atpirkimo ožiu, pakentėsiu, o vėliau kalbėsiu. Dabar nenoriu trukdyti tyrimui“, – 15min sakė Ričardas Pinikas.

Kaip 15min sakė D. Didžiūnaitytės šeimai atstovaujantis advokatas Gintaras Černiauskas, kol kas įtarimai pareikšti vienam asmeniui, tačiau jų gali daugėti.

Šiuo metu atliekamos ekspertizės, reikšmingos šio nusikaltimo ištyrimui. Laukiama DNR tyrimų rezultatų, kurie turėtų atskleisti, ar su mergina buvo santykiaujama. Fonoskopinė ekspertizė panaikins pašalinius trikdžius kamerų užfiksuotoje medžiagoje ir leis išgirsti pokalbius tarp lemtingą vakarą buvusių asmenų

Neseniai gauti D. Didžiūnaitytės kraujo tyrimų rezultatai atskleidė, kad mergina lemtingą dieną buvo apsvaigusi nuo alkoholio ir keleto rūšių narkotinių medžiagų. Lieka nežinia, ar mergina narkotinių medžiagų vartojo savo noru, ar buvo priversta tai daryti, o galbūt apsvaiginta apgaulės būdu.

Primename, kad lapkričio 20-ąją 19 val. 35 min. D .Didžiūnaitytės kūnas buvo rastas Klaipėdos Naujojo Sodo gatvėje ant grindinio. Manekenė iškrito iš 20-ies aukštų viešbučio „Amberton Klaipėda“ 14-ojo aukšto bendrojo naudojimo balkono. Nelaimės metu su D. Didžiūnaityte buvo prodiuseris Ričardas Pinikas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.