Lietuvoje

2018.02.26 15:43

Lėktuve iš Rygos į Vilnių kilo gaisras

Indrė Bungardaitė, 15min.lt2018.02.26 15:43

Iš Rygos į Vilnių vėlų sekmadienio vakarą skridę keleiviai šią kelionę atsimins ilgam – lėktuve kilo gaisras. Laimei, dūmai salone pradėjo sklisti orlaiviui dar esant ant žemės, todėl pavojingo incidento išvengta, tačiau lėktuvo keleivė stebisi įgulos veiksmais.

Į 15min redakciją kreipėsi šio „airBaltic“ skrydžio keleivė, kuri papasakojo, kas įvyko orlaivyje.

Lėktuvas iš Rygos turėjo pakilti prieš vidurnaktį, tačiau susėdusiems keleiviams teko kiek luktelti – kapitonas informavo, kad pakilimas atidedamas maždaug 15-ai minučių, nes dalis keleivių nespėja atvykti iš kito lėktuvo.

„Visa laimė, kad laukėme tas 15 minučių – staiga kabinoje prasidėjo stiprus dūmų kvapas. Netrukus iškrito deguonies kaukės, nors tik vienoje lėktuvo pusėje“, – 15min pasakojo keleivė.

„Dūmų kvapas vis stiprėjo, bet įgula kažkaip nereagavo. Tuomet viena moteris išlaužė plastmasę virš kėdžių, kur yra deguonies kaukės, ir pamatėm, kad iš ten virsta dūmai“, – sakė ji.

Lietuvės teigimu, tik tuomet, kai keleivė taip padarė, pasimetusi lėktuvo įgula pasiėmė gesintuvą ir gaisrą užgesino. „Sėdėjom su dūmais ir iškritusiomis kaukėmis, ir tiek“, – įgulos darbu stebėjosi ji.

Keleiviams teko ir patiems prašyti evakuacijos. „Šiaip taip atidarė duris, mes visi išbėgom. Prie lėktuvo atvažiavo net ugniagesiai“, – pasakojo lietuvė.

Po kelių valandų keleiviai buvo susodinti į naują lėktuvą, ir Lietuvos sostinę jie pasiekė prieš 3 val. nakties.

15min pirmadienį paprašė „airBaltic“ korporacinės komunikacijos skyriaus komentaro dėl incidento lėktuve. Tekstas bus papildytas gavus atsakymą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.