Lietuvoje

2018.02.21 17:33

V. Tomkus pardavė 80 proc. naujienų agentūros ELTA akcijų

ELTA 2018.02.21 17:33

Trečiadienį oficialiai patvirtintas naujas naujienų agentūros ELTA veiklos etapas. UAB „GM Media Invest“, kurios vienintelė akcininkė yra finansų valdymo specialistė, verslo administravimo magistrė Gitana Markovičienė, iš leidėjo Vito Tomkaus įsigijo 80 proc. agentūros akcijų. Likusias 20 proc. akcijų numatoma įsigyti artimiausiu metu. 

Akcijų įsigijimo sandoris pradėtas praėjusių metų liepą. Nuo rugpjūčio Eltai vadovaujanti G. Markovičienė ne tik išlaikė buvusius darbuotojus, bet ir sustiprino komandą naujais. Redakcija persikėlė į naujas patalpas verslo centre VERTAS. Kuriama nauja agentūros svetainė, gerokai praplėsianti agentūros galimybes ir atsižvelgsianti į klientų pageidavimus.

„Atsinaujinusiai ELTAI puikiai sekasi. Naujojoje veiklos strategijoje ypač išryškinti kertiniai agentūros principai: tikslumas, operatyvumas, objektyvumas. O tam reikia ir įvairių sričių profesionalų, ir jų idėjų. Tariamės ne tik tarpusavyje, bet ir su klientais. Neabejoju, kad netrukus ELTOS tikslumas vėl bus lyginamas su šveicarišku laikrodžiu“, – sako ELTOS direktorė G. Markovičienė.

Pagal trečiadienį užbaigtą akcijų pirkimo-pardavimo sandorį ELTA ir toliau vykdys žiniasklaidos veiklą, pildys didžiausią šalyje fotonuotraukų archyvą. Nuo naujienų agentūros atskyrus turtą įkurta nauja įmonė „Gedimino 21“ užsiims nekilnojamojo turto valdymu.