Lietuvoje

2018.02.18 19:02

Sučiupti nepilnamečiai, įtariami namų Vilniuje padegimu

DELFI.lt2018.02.18 19:02

Sekmadienį, 16.45 val., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Sėlių g. 2 ir Sėlių g. 4 iš pastatų veržiasi dūmai.  

Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Abu namai mediniai, dviejų aukštų, apleisti. Neabejojama, kad jie padegti.

Liudininkas policijai pranešė, kad namus padegė maždaug penki jaunuoliai. Jų ieško sostinės policijos patruliai. Pasak liudininko, mačiusio, kaip nepilnamečiai, tarp kurių buvo ir mergaičių, išbėgo iš minėtųjų pastatų.

Vieną 16-metį patruliai pagavo labai greitai. Apie 17.45 val. sulaikytas dar vienas nepilnametis įtariamasis. Juos atpažino liudininkas.

Neabejojama, kad sulaikyti nepilnamečiai greitai nurodys kitus kompanijos dalyvius. Nepilnamečių padarytą žalą turės atlyginti jų tėvai.

O žala gali būti didžiulė. Sėlių g. namas Nr. 2 yra nekilnojamoji kultūros vertybė. Praėjusią savaitę Vilniaus savivaldybė skelbė vieno buto šio apleisto namo mansardoje aukcioną. Pradinė kaina 100 400 eurų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.