captcha

Jūsų klausimas priimtas

Atkurtos valstybės 100-metį Lietuvoje švenčia aukšto rango užsienio svečiai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginiuose Vilniuje dalyvaus 11-a aukšto rango užsienio delegacijų. Tarp jų – šalių prezidentai, Europos Sąjungos pareigūnai bei karališkosios šeimos atstovė.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vasario 16-osios iškilmėse dalyvauja Vokietijos, Suomijos, Islandijos, Ukrainos prezidentai, taip pat savo šimtmečius šiemet minėsiančių Latvijos, Estijos, Gruzijos bei Lenkijos vadovai.

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda lankosi ne tik sukakties proga, bet ir su dvišaliu vizitu, kokio Lietuvoje iki šiol nebuvo kone aštuonerius metus. 

Šimtmečio iškilmes stebės ir Švedijos sosto įpėdinė kronprincesė Victoria. Renginiuose dalyvauti turėjusi Danijos kronprincesė Mary vizitą atšaukė dėl anksčiau šią savaitę karališkąją šeimą ištikusios netekties, kai po ligos mirė Danijos princas.

Kartu su užsienio valstybių vadovais Lietuvos šimtmetį pasitiks ir Europos Vadovų Tarybos bei Europos Komisijos pirmininkai. Po priėmimo prezidentūroje svečiai dalyvaus oficialioje Baltijos šalių vėliavų pakėlimo ceremonijoje ir kituose šimtmečio renginiuose.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetis

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close