Lietuvoje

2018.02.15 15:29

Penkiems LRT žurnalistams – valstybiniai apdovanojimai už nuopelnus Lietuvai

2018.02.15 15:29

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė valstybės atkūrimo 100-mečio proga už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė 100 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečių.

Tarp jų – ir penki LRT žurnalistai bei laidų vedėjai: Zita Kelmickaitė, Jolanta Kryževičienė, Sofija Lapėnienė, Vykintas Pugačiauskas ir Audrius Rakauskas.

LRT laidų vedėjai, etnomuzikologei, LMTA docentei Z. Kelmickaitei įteiktas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžius. LRT TELEVIZIJOS naujienų tarnybos žurnalistai S. Lapėnienė  ir V. Pugačiauskas, LRT kultūros laidų vedėja J. Kryževičienė bei A. Rakauskas-Gustavas apdovanoti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu.

„Jau rytoj įžengsime į naują, atkurtos Lietuvos šimtmetį. Mūsų šalis skaičiuoja tūkstančius metų savo istorijos, tačiau būtent šiandieninė Lietuva yra girdima, matoma, gerbiama ir kaip niekada turi daug draugų. Ir tai įrodė savo darbais mūsų partneriai ir draugai, kai iškilo grėsmė išorėje, kad mes esame ne vieni. Didžiuojuosi, kad Lietuva būtent tokia, kad Lietuva gali pasitikėti savo ateitimi, savo žmonėmis, nes jūs ir esate visa Lietuva“, – apdovanojimų iškilmėse sakė Prezidentė.