Lietuvoje

2018.02.14 16:29

Premjeras Kaune susitiko su daugiavaikėmis šeimomis

LRT.lt2018.02.14 16:29

Ministras pirmininkas Sauliaus Skvernelis Kauno miesto savivaldybėje susitiko su daugiavaikėmis šeimomis, nevyriausybinių organizacijų (NVO), kurios dirba su vaikais bei šeimomis, atstovais, ir įteikė jiems Lietuvos Trispalves. 

„Nuoširdžiai sveikinu visus su artėjančia labai svarbia visiems mums švente – valstybės atkūrimo šimtmečiu. Aš esu tikras, kad Jūsų pasišventimo dėka auga nauja Tėvynę mylinti karta. Jūs atliekate ypatingus ir prasmingus darbus, kurie stiprina mūsų valstybės ateitį. Vasario 16-ąją iškelkime Trispalvę, kaip mūsų vienybės ir meilės Lietuvai simbolį“, – sakė premjeras.      

Šis renginys sukvietė beveik 80 žmonių – vaikus, jų tėvelius, globėjus ir kasdienę pagalbą teikiančius nevyriausybinių organizacijų atstovus.

Atvykę svečiai kartu žiūrėjo debiutinę komiko Olego Šurajevo kino juostą „Grąžinti Nepriklausomybę“. Tai šio kūrėjo šeimoms skirta dovana Lietuvos šimtmečio proga.

Šis renginys – viena iš prieš metus startavusios aktyvios pilietinės akcijos „Lietuvos vėliava“ dalių. 

S. Skvernelio iniciatyva jau išdalyta apie 1000 vėliavų įvairiuose Lietuvos regionuose. Trispalves kelia mokyklos, Lietuvos savanoriai, bendruomenės ir šeimos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.