Lietuvoje

2018.02.11 11:09

Sinoptikas prognozuoja, kokių orų tikėtis Vasario 16-ąją

LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.02.11 11:09

Vasario 16-ąją galime sulaukti sniego ir šlapdribos, LRT RADIJUI pasakojo sinoptikas Tadas Kantautas. 

Sekmadienį diena bus debesuota, kai kur truputį pasnigs, vietomis išliks plikledis. Dieną pūs pietų, pietryčių vėjas. Temperatūra svyruos nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio. 

„Naktį tik vakariniuose rajonuose truputį pasnigs, o pirmadienio dieną krituliai jau numatomi daugelyje rajonų. Vyraus sniegas, tačiau vakariniuose rajonuose, prie jūros gali būti ir šlapdribos. Taip pat kai kur numatoma silpna lijundra, plikledis, pietryčių, pietų vėjas dar sustiprės. Temperatūra naktį bus dar 3–8 laipsniai šalčio, o dieną ji svyruos nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos“, – prognozavo sinoptikas. 

Antradienį dar kai kur numatomi krituliai, daugiausiai – sniegas. Naktį pašals, dieną temperatūra svyruos apie nulį. 

Trečiadienį ir ketvirtadienį žymesnių kritulių nenumatoma. Naktimis temperatūra kris iki 4–9, 5–10 laipsnių šalčio, bet dienomis svyruos apie nulį. 

„Dabartiniais duomenimis, gali būti, kad Vasario 16-ąją iš vakarų vėl priartės ciklonas, aukštesnio slėgio laukas nusilps, tad galime sulaukti daugiau kritulių: naktį – vietomis, o dieną – jau daug kur turėtų būti sniego ir šlapdribos. Tačiau iki Vasario 16-osios dar liko keletas dienų ir prognozė gali keistis“, – LRT RADIJUI pasakojo T. Kantautas.