Naujienų srautas

Lietuvoje2018.02.08 12:00

S. Skvernelis: manau, kad santykiai su prezidente išliks dalykiški

ELTA 2018.02.08 12:00

Premjeras Saulius Skvernelis, po pastaruoju metu vykusios abipusės kritikos tarp vyriausybės ir prezidentūros, mano, kad santykiai su prezidente ateityje išliks dalykiški.

„Aš manau, kad jie (santykiai su prezidente, – ELTA) išliks dalykiški, paremti tais principais, kurie įtvirtinti Konstitucijoje ir, manau, kad turi būti dalykiški ir konstruktyvūs“, – „Žinių radijui“ kalbėjo S. Skvernelis.

Paklaustas, ar galima šiandieninius jo santykius su prezidente pavadinti konstruktyviais, premjeras teigė, kad būna visko. 

„Yra normalu, nes tikėtis, kad bus tik tai vienos pozicijos pritariantysis choras, tikrai taip nėra. Tuo labiau, kad mes turime skirtingas atsakomybes, numatytas Konstitucijoje. Tiek vyriausybė, tiek Seimas, tiek prezidentė ir, kaip jau minėjau, tas konstruktyvumas, ir pagarba savitarpio garantuoja tai, kad galima priimti subalansuotus, kai kada kompromisinius sprendimus. Ir tai yra labai svarbu. Tai yra vienas iš demokratinės valstybės bruožų ir principų, kuris yra įtvirtintas mūsų Konstitucijoje – valdžių atskyrimo principas“, – teigė premjeras.

Prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė praėjusį penktadienį pareiškė, kad vyriausybės ir kai kurių ministerijų gebėjimų trūkumas įgyvendinant svarbius įstatymus vis labiau ryškėja. Į tai reaguodamas S. Skvernelis atšovė, kad tokie kaltinimai yra nepagrįsti, o prezidentės sprendimai – „buldozeriniai“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi