Naujienų srautas

Lietuvoje2018.02.05 20:30

Paspaudus šaltukui kviečia į Sartus

LRT.lt 2018.02.05 20:30

Ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2018“ vyks šį šeštadienį, vasario 10 d. Anksčiau planuota renginio data buvo praeitas šeštadienis, tačiau dėl nepalankių oro sąlygų datą nuspręsta pakeisti.

„Keisti renginio datą privertė ne kažkokie neatlikti pasirengimo šiai šventei darbai, o staiga pasikeitusios gamtinės sąlygos ir, svarbiausia, lietaus gerokai paplautas Dusetų hipodromo ledas, – sakė „Sartai 2018“ organizacinio komiteto pirmininkas, žemės ūkio viceministras Saulius Savickis.

Šventės organizatoriai nepraranda optimizmo, jog vasario 10-ąją vyksiančios lenktynės bus neprastesnės, dovanosiančios tiek jose dalyvausiantiems sportininkams, tiek muzikantams ar amatininkams daug malonių akimirkų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Organizatoriams optimizmo teikia ir sinoptikų prognozės, nuo šio savaitgalio vėl žadančios grįžtančią žiemą su visais jos atributais – ir šalčiu, ir sniegu, – sako renginio organizacinio komiteto narys, „Lietuvos žirgyno“ direktorius Edgaras Jeninas. – Spustelėjus šaltukui pažliugusius hipodromo takus vėl imsime lieti Sartų ežero vandeniu ir iki vasario 10-osios spėsime suformuoti tvirtą ir kokybišką ledą, kuris galbūt sportininkus ir žiūrovus pradžiugins naujais rekordais.“

Išsamiau – LRT TELEVIZIJOS laidos „Laba diena, Lietuva“ įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi