Lietuvoje

2018.02.01 15:55

Gausios pareigūnų ir gyventojų pajėgos Panevėžio rajone ieško dingusio mažamečio

BNS2018.02.01 15:55

Gausios gyventojų ir pareigūnų pajėgos ieško trečiadienį Panevėžio rajone dingusio dvejų metų neturinčio berniuko: paieškos vyko iki vėlaus vakaro, jas tęsiamos ir ketvirtadienį.

Kaip BNS sakė Panevėžio apskrities policijos atstovė Rasa Galkauskienė, apie 13 val. pagalbos kreipėsi mažamečio tėvai, kurie nurodė, kad kieme neranda savo beveik dvejų metų vaiko, kur jis buvo su tėvu.

„Labai gausiai prisijungė visi tuo metu laisvi buvę pareigūnų ekipažai, medikų atvažiavo, gaisrininkų, narai prisijungė, kinologai su šunimis, pradėjo paiešką, apieškojo namus, krūmus, visus kampučius, kur galbūt galėjo įlįsti, užstrigti vaikas, deja, niekur nerado. O kadangi šalia sodybos teka upė, kyla įtarimų, kad jis galėjo nuslysti nuo kranto ir srovė jį nunešė“, – BNS sakė policijos atstovė.

Paiešką Nevėžyje atliko narai, pareigūnai ir gyventojai ėjo pakrante, apieškojo upės prieigas. Trečiadienį prašyta sraigtasparnio pagalbos, tačiau dėl blogo oro jis prie paieškos prisidėti negalėjo. Paieška kuriam laikui sustabdyta naktį, po to, pasikeitus budintiems pareigūnams, tęsta toliau.

Policijos duomenimis, trečiadienį įvykio vietoje nuolat dirbo per 30 pareigūnų, prie jų buvo prisidėję ir pamainą baigę pareigūnai, taip pat tuo metu patruliuojantys ir iškvietimų neturėję ekipažai. Apie 14 val. prasidėjusi paieška truko iki 3 val. nakties.

Iki ketvirtadienio ryto jokių vaiko dingimo pėdsakų rasti nepavyko.

Ją atnaujinus ketvirtadienį 8 val., dingusio berniuko ieško apie keturios dešimtys pareigūnų, du kinologai su šunimis, gelbėtojai narai. Žvalgomasi ne tik vandenyje, upės prieigose, užtvankose, bet ir laukuose, krūmuose bei aplinkiniuose kaimuose.

Pasak policijos atstovės, kol kas pagrindinė keliama versija – nelaimingas atsitikimas, tačiau kol kas neatmetamos jokios galimos vaiko dingimo priežastys.

Populiariausi

Kęstutis Vitkus
5

Lietuvoje

2021.04.19 10:19

Mirė garsus chirurgas Kęstutis Vitkus

atnaujinta 12.48
5
Radviliškio mero rinkimai
10

Lietuvoje

2021.04.19 13:28

Po Konstitucinio Teismo sprendimo – merų raginimas keisti Konstituciją

Šimašius: nebalsavau už šį įstatymą; atnaujinta 15.40
10