Naujienų srautas

Lietuvoje2018.01.31 09:23

Kaune nuo policijos sprukęs BMW rėžėsi į stulpą: žuvo trys žmonės

15min.lt, LRT RADIJAS, LRT.lt 2018.01.31 09:23

Kaune avarijos metu žuvo trys žmonės, dar du sužaloti. Avarija įvyko po to, kai trečiadienį nuo policijos bėgęs BMW trenkėsi į stulpą.

Policijai bandant sustabdyti automobilį BMW, šis padidino greitį ir spruko. S. Žukausko ir Šiaurės prospekto žiede vairuotojas nesuvaldė automobilio. Šis išslydo iš važiuojamosios dalies ir nuvažiavęs nuo kelio trenkėsi į troleibusų linijos stulpą.

Automobiliu važiavo penkiese. Avarijoje žuvo trys žmonės, dar du perduoti medikams.

Pirminiais duomenimis, vienas iš žuvusių yra BMW vairuotojas. Automobilis į stulpą trenkėsi priekine dalimi.

„Privažiavus policijos pareigūnams prie automobilio, jis nestojo, bandė pasislėpti. Mūsų pareigūnai bandė važiuoti iš paskos, bet praktiškai savo akiraty jų jau nematė, tik tolumoje automobilio šviesas. Pareigūnai (...) rado automobilį atsitrenkusį į stulpą. Trys žuvę, du ligoninėje, jų būklė sunki. Preliminariais duomenimis, automobilyje buvo alkoholio, sklido stiprus alkoholio kvapas. Viena avarijos prielaidų – alkoholis, kita –  nepasirinktas saugus greitis“, – LRT RADIJUI sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

Visus nelaimėlius iš metalo spąstais virtusio automobilio traukė ugniagesiai gelbėtojai. Jie supjaustė automobilį, tik tokiu būdu pavyko ištraukti automobilio ekipažo narius.

Tikslias avarijos aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi