Lietuvoje

2018.01.30 14:48

Pėsčiąjį partrenkęs V. Matijošaitis žada darbo metu pats nebevairuoti

15min.lt2018.01.30 14:48

Antradienį pėstįjį partrenkęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis žada darbo metu pats nebevairuoti.

„Tris metus atvažinėjau pats, bet, matyt, taip padarysiu, kad darbo metu, atvažiavęs į darbą, sėsiu į keleivio vietą“, – žurnalistams sakė Kauno meras.

„Važiuodamas pabėgi mintyse, matai per daug aplinkui, ką reikia tvarkyti“, – kalbėjo jis.

„Važiavau lėtai, nes tai yra senamiestis, viena moteris perėjo per gatvę, o už perėjos, ar įstrižai ėjo, ar kaip, garbaus amžiaus vyras ir... kliudžiau. Ačiū Dievui greitis tikrai nedidelis buvo, jis nukrito ties priekiu“, – apie įvykį kalbėjo jis.

Pasak V. Matijošaičio, jis pats ėjo padėti vyrui, o pagalbą iškviesti paprašė pažįstamą, kurį pamatė netoliese.

„Aš kėliau žmogų, jo (pažįstamo – BNS) prašiau, kad skambintų telefonu, kviestų greitąją. Per tą laiką mes atsistojome, pasodinau į savo automobilį, nes oras prastas“, – pasakojo meras.

V. Matijošaitis pripažino galėjęs vyro nepastebėti.

Įvykio metu nukentėjo aštuoniasdešimtmetis vyras, jis po susidūrimo su automobiliu, mero teigimu, atsistojo pats. Vyrui buvo prakirsta kakta, jis gydomas ligoninėje.

Kauno meras per pietų pertrauką išvyko jo aplankyti.

15min žiniomis, Kauno senamiestyje jis savo automobiliu „Porsche“ kliudė per perėją ėjusį vyriškį. Merui buvo patikrintas girtumas – jis visiškai blaivus.

Avarija įvyko ties Šv. Gertrūdos g. 37-1A numeriu pažymėto pastato, perėjoje prie parduotuvės „Šilas“.

Apie nukentėjusįjį kol kas duomenų nėra.

Policija neleido arčiau prieiti užfiksuoti įvykio.

Kol kas su mero atstovu nepavyko susisiekti.

Pranešimas apie įvykį gautas 8.30 val. Automobilis šiuo metu jau stovi Kauno savivaldybės kieme. Jokių įbrėžimų ant jo nematyti.

Pusamžis vyras pristatytas į gydymo įstaigą, rimtų sužalojimų nepatyrė.

Greitosios pagalbos vyras laukė mero V. Matijošaičio automobilyje.

2016 metų rudenį V. Matijošaitis taip pat pateko į incidentą, kai galbūt nepraleido pėsčiųjų perėja ėjusio žmogaus. Tuomet Kauno meras teigė, jog eismo įvykio nebuvo – pradėjus važiuoti nuo pėsčiųjų perėjos žmogus tiesiog ranka įsirėmė į jo automobilį. Šio incidento liudininkas tada pasakojo pastebėjęs ant perėjos stovintį žmogų, pasirėmusį į juodos spalvos automobilį, ir besipiktinantį vairuotoju bei daužantį per automobilio kapotą.