Naujienų srautas

Lietuvoje2018.01.29 09:04

JK iš kalėjimo pabėgęs lietuvis surastas ir sulaikytas

DELFI.lt 2018.01.29 09:04

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį buvo surastas ir sulaikytas Gintautas Urbonas. Jis pabėgo iš kalėjimo Jungtinėje Karalystėje. Paaiškėjo, kad taip pat sulaikyti ir 5 bendrininkai.

Jungtinės Karalystės policija sučiupo pedofilą – Lietuvos pilietį, kuris penktadienį pabėgo iš kalėjimo. 51-erių Gintautas Urbonas yra nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme, kurią atlieka Peterboro kalėjime.

G. Urbonas nuteistas dėl išprievartavimo ir pasikėsinimo išžaginti. Jo bausmė dar net neįpusėjusi. Teigiama, kad vyro pabėgimas galėjo įvykti tuomet, kai jis grįžo iš sporto salės.

Svarstoma, kad jis peršokęs kalėjimo tvorą galėjo užšokti ant išvažiuojančio iš kalėjimo furgono ir tokiu būdu pasprukti. Kalbama, kad lietuvis jau kurį laiką kalbėjo, kad pabėgti iš įkalinimo įstaigos yra vieni juokai.

G. Urbono pabėgimas sutapo su laiku, kuomet prieš kelias dienas ši įkalinimo įstaiga gavo neigiamą įvertinimą dėl saugumo spragų ir tinkamos kalinių priežiūros nebuvimo, rašė tiesa.com. Jis buvo suimtas Peterbore tik po vidurnakčio pirmadienį (sausio 29 d.), rašo itv.com. Penki žmonės – du vyrai ir trys moterys – buvo sulaikytos įtariant, kad padėjo nusikaltėliui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi