Lietuvoje

2018.01.24 15:57

Policija Joniškyje sulaikė ketvirtąjį įtariamąjį organizuotu nusikalstamumu

BNS 2018.01.24 15:57

Policija praneša, kad ketvirtasis Joniškyje vykusio įtariamas ginkluoto pasipriešinimo dalyvis Kristijonas Chadzevičius, gimęs 1993 metais, sulaikytas. Sulaikomas įtariamasis policijos pareigūnams nesipriešino.

Policija į keturių vyrų gaudynes įsivėlė pareigūnams šiaurės Lietuvos mieste Joniškyje sustabdžius įtartiną automobilį. Keturi iš jo išlipę vyrai pasileido bėgti į įvairias puses.

Du iš jų – 27 metų Paulius Petronis ir 35 metų Artūras Riabovas – buvo sulaikyti iš karto, dar vienas sulaikytasis bėgdamas į pareigūnus nukreipė ginklą. Atsakydami į tai policininką pašovė 29-ių Jevegenijų Kravčiuką į ranką ir koją.

Pasak Šiaulių apskrities policijos vadovo Ramūno Sarapo, pašautas sužeistasis dar bėgo apie 500 metrų, tada užsidarė patalpoje ir buvo sulaikytas tik pareigūnams į ją įsiveržus po nesėkmingų derybų. Stipriai kraujuojantis vyras buvo nuvežtas į Šiaulių ligoninę, jo sveikatai ir gyvybei pavojus negresia.

Ieškant ketvirtojo įtariamojo buvo užblokuotas Joniškio miestas, policija tikrino iš jo išvažiuojančius automobilius. Apie paieškas informuoti ir pasieniečiai bei Latvijos teisėsauga.

R. Sarapas teigia, kad visi keturi jaunuoliai yra siejami su organizuotu Šiaulių nusikalstamumu. Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris žurnalistams Vilniuje teigė, kad policija tikslingai stabdė automobilį, kuriame jie buvo, tačiau konkrečių detalių nepateikė.