Lietuvoje

2018.01.23 10:50

Nemokamoje konferencijoje paskelbs tris svarbiausias idėjas Lietuvai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2018.01.23 10:50

Vasario 1 d. vyks iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ „Didžioji idėjų ir pokyčių konferencija“. Lietuvos gyventojai, kuriems svarbu, kaip gyvensime ateinančius 100 metų, kviečiami į nemokamą renginį.

„Tai bus labai svarbi konferencija pačiai iniciatyvai ir, manau, visai Lietuvai. Tai bus tas renginys, kai pirmą kartą paskelbsime tris idėjas, kurios buvo atrinktos visos iniciatyvos metu. Prezidentė, Seimo pirmininkas ir premjeras atidarymo ceremonijoje paskelbs tas tris svarbiausias idėjas“, – pasakoja iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ komunikacijos vadovė Kristina Valaitytė.

Pasak pašnekovės, šiuo renginiu bus paskelbta šių idėjų įgyvendinimo pradžia. Kad šis renginys yra svarbus Lietuvos progresui pritaria ir LRT TELEVIZIJOS žurnalistas, prodiuseris Edmundas Jakilaitis.

„Renginys yra milžiniška idėjų konferencija, jis yra nemokamas. Visi, kam įdomu valstybės, visuomenės gyvenimas, likimas, kaip mes gyvensime ateinančius 100 metų, tikrai gali ateiti į „Litexpo“, dalyvauti konferencijoje, užduoti klausimus, būti visame įvykių sūkuryje, aptariant iš 1,5 tūkst. idėjų atrinktas tris idėjas“, – kviečia E. Jakilaitis.   

Konferencijos programa čia.

Išsamiau – įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.