Lietuvoje

2018.01.19 18:20

Iš LRT portalo vadovo pareigų traukiasi M. Raguotis

BNS 2018.01.19 18:20

Iš pertvarkomo naujienų portalo LRT.lt vadovo pareigų traukiasi Mindaugas Raguotis.

Visuomeninio transliuotojo LRT atstovai ir pats M. Raguotis teigė, kad sprendimas priimtas šalių sutarimu.

„Pagrindinė priežastis yra portalo reorganizacija, penktadienis yra paskutinė mano darbo diena“, – BNS sakė M. Raguotis.

LRT teigimu, vykdant pertvarką ketinama kurti naują Interneto departamentą, jam ir būtų pavaldus LRT.lt.

M. Raguotis sako žinantis, kad naujoje struktūroje numatomas departamento vadovas ir du skyrių vadovai, tačiau per viešus skelbimus ieškoma tik skyrių vadovybės.

„Mano žiniomis, į departamentą kaip ir yra patvirtintas žmogus, bet jo pavardė nėra patvirtinta – skelbimo nemačiau, todėl negaliu pasakyti, kokie yra reikalavimai“, – teigė darbą baigiantis LRT.lt portalo skyriaus vadovas.

Jis neslepia tikėjęsis likti dirbti LRT, nes portalas, atsižvelgiant į skiriamą finansavimą, pasiekė gerų rezultatų, buvo įvertintas „Login“ konferencijoje, aktyviai investavo į mobilias technologijas.

Pirmasis apie M. Raguočio traukimąsi pranešė naujienų portalas delfi.lt.

Sprendimus dėl pertvarkos kritikuoja ir portalo vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius. Jis teigia, kad pertvarka nederinta su LRT.lt redakcija, žurnalistikos vaidmuo nuvertinamas, o po reformos portale gali atsirasti partnerių turinio. Jis ragina sprendimus stabdyti ir sako tikįs, kad nauja LRT vadovybė peržiūrės reformos planą.

LRT atstovė spaudai Virginija Bunevičiūtė teigė, kad permainos leis geriau išnaudoti technologijas gerinant portalo turinį ir sklaidą. Kiek tam prireiks investicijų, LRT neatskleidžia.