Lietuvoje

2018.01.11 09:00

L. Linkevičius apie prasidedantį „Sniego susitikimą“: bus naujo požiūrio

Trakų rajone prasideda tradicinis „Sniego susitikimas“, kuriame saugumo ekspertai aptars pagrindinius šių dienų iššūkius. 

Vienuoliktą kartą vykstančiame renginyje iš viso tikimasi daugiau nei 100 aukšto rango diplomatų, patarėjų, parlamentarų, bei ekspertų iš 15 šalių, NATO ir Europos Sąjungos institucijų. Dvi dienas truksiančiuose pokalbiuose pirmą kartą dalyvaus ir Vatikano užsienio reikalų ministras Paulas Richardas Gallagheris. 

„Bus apie 7 ministrai, buvę ministrai, politologai. Manau, kad bus labai gerai diskusija apie saugumą, gynybą, apie transatlantinius ryšius, kaip paprastai. Žinoma, aptarsime ir tokį faktorių kaip Rusija, kalbos nėra. 

Temos yra tradicinės, bet šį kartą, sakyčiau, įnešime tokio naujo žvilgsnio, galbūt vertybinio, į mūsų politines diskusijas – pirmą kartą apsilankys Šventojo Sosto kolega, užsienio reikalų ministras P. R. Gallagheris. Jis irgi perskaitys mums pranešimą ir taip pat dalyvaus diskusijose“, –  LRT RADIJUI sakė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Plačiau – laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše: