Lietuvoje

2018.01.10 16:39

Įtariama, kad sargą, kuris rastas sudegintas miške, nužudė trys jaunuoliai

DELFI.lt2018.01.10 16:39

Trečiadienį policija sučiupo tris asmenis, įtariamus Marijano Siniavskio (gim. 1958 m.) nužudymu.

Trakų r. statybvietėje sargu dirbęs vyras dingo sekmadienio naktį. Manoma, kad užpuolikai jį išsivežė jo paties automobilio bagažinėje. Antradienį sudegintas „VW Touran“ rastas Pirčiupių miške (Varėnos r.), bagažinėje – sudegęs M. Siniavskio kūnas.

Vilniaus kriminalinės policijos ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, itin intensyviai dirbę visą parą, sučiupo tris įtariamuosius. Kriminalistai neabejoja, kad tai M. Siniavskio žudikai.

Trečiadienio pavakarę surengtoje spaudos konferencijoje Vilniaus apskrities policijos viršininkas Saulius Gagas pranešė, kad sulaikyti trys jaunuoliai – du 19-mečiai ir 15-metis. Du alytiškiai ir vienas vilnietis.

Į statybvietę jie atvyko vogti kuro, kuris ir dingo.

Įtariamieji buvo sulaikyti netikėtai, juos pareigūnai užklupo ir sulaikė be jokio vargo. S. Gagas dėkoja visiems padėjusiems šios rezonansinės bylos tyrime.

Pasak jo, pareigūnai nemiegojo ir dėl šios bylos negrįžo namo pas savo šeimas.

S. Gagas šį nužudymą vadina vienu brutaliausių. Už šį nusikaltimą pilnamečiams įtariamiesiems gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 8 metų iki gyvos galvos. Maksimali bausmė nepilnamečiui – 10 metų laisvės atėmimo.

Vilniaus apskrities policijos viršininkas, pranešdamas naujausią informaciją sargo nužudymo byloje, pareiškė užuojautą aukos artimiesiems. Pareigūnas neabejoja, kad sudegusiame automobilyje buvo rastas M. Siniavskio kūnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.