Lietuvoje

2018.01.08 10:39

Atleidžiamas „Regitros“ Panevėžio filialo direktorius

LRT.lt2018.01.08 10:39

Praėjusią savaitę buvo gauta informacija, kad „Regitros“ Panevėžio filialo direktorius Raimundas Kireilis galimai naudoja nepaženklintą tarnybinį automobilį asmeninėms reikmėms. Direktorius savo kaltę neigė, tačiau pasitvirtinus informacijai, jis yra atleidžiamas iš einamų pareigų, rašoma pranešime saudai.

„Regitros“ tarnybinių transporto priemonių naudojimo taisyklėse yra numatyta, kad darbuotojai privalo griežtai laikytis nuostatos, jog transporto priemones turi naudoti tik darbo metu ir tik tarnybiniais tikslais. Esant būtinybei, automobilis gali būti naudojamas ir kitu laiku, tačiau tai turi būti patvirtinta įmonės vadovybės. Taip pat automobiliai privalo būti pažymėti įmonės logotipu ir aiškiai atpažįstami. Paaiškėjo, kad šių taisyklių Panevėžio filialo direktorius R. Kireilis nesilaikė.

Įmonės direktorius visuomenės prašo pranešti apie visus galimus piktnaudžiavimo arba korupcijos atvejus „Regitroje“. Tai galima padaryti anonimiškai paskambinus nurodytu telefonu +370 5 215 2511 arba užpildžius specialią formą įmonės interneto svetainėje: http://www.regitra.lt/lt/imone/korupcijos-prevencija. Pranešėjo anonimiškumas garantuojamas.

Gruodžio mėnesį įmonėje buvo tiriamas analogiškas atvejis, kuomet Šiaulių filialo direktorius tarnybinį automobilį naudojo asmeninėms reikmėms. Vadovas kaltę pripažino ir dėl savo poelgio gailėjosi, taigi buvo pritaikytos ilgalaikės drausminio poveikio priemonės: apribota galimybė metus laiko gauti priedą prie algos ir privalomai išklausyti papildomus kursus. Po šio įvykio visi įmonės darbuotojai privaloma tvarka buvo dar kartą supažindinti su tarnybinio transporto naudojimosi taisyklėmis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.