Naujienų srautas

Lietuvoje2018.01.06 16:05

Darbo partijos suvažiavimas ir pirmininko rinkimai – kovą

LRT.lt 2018.01.06 16:05

Raseiniuose vyko Darbo partijos suvažiavimas, kurio metu nuspręsta, kad partijos suvažiavimas ir pirmininko rinkimai vyks kovo 17 dieną, rašoma pranešime spaudai.

Suvažiavimo metu buvo atlikti ne tik redakcinio pobūdžio Statuto pakeitimai, tačiau ir supaprastintas Darbo partijos pirmininko rinkimų procesas. Taip pat įvesta nauja nuostata, kad partijos pirmininkui atsistatydinus ar atšaukus jo įgaliojimus anksčiau termino, sprendimą dėl partijos pirmininko rinkimų būdo, tvarkos ir termino Partijos taryba gali nustatyti likus iki suvažiavimo ne mažiau nei šešiasdešimt dienų.

Po įvykusio suvažiavimo nariai susirinko į posėdį, kuriame buvo svarstomi partijos pirmininko rinkimų būdas, tvarka ir data.  Pirmininką nuspręsta rinkti kito suvažiavimo metu. Sausio 6-ąją pakeistas Statutas suvažiavimą, kuriame būtų renkamas pirmininkas, leidžia sušaukti po 60 dienų. Jis įvyks kovo 17 d. Kaune. Tą dieną ir bus išrinktas naujasis Darbo partijos pirmininkas.   

„Mes turime judėti į priekį, todėl šiandien demokratiškai balsuojant tarybos nariams buvo priimtas sprendimas Darbo partijos pirmininką rinkti sekančio suvažiavimo metu. Šiandienos suvažiavime priimti sprendimai yra labai svarbūs Darbo partijai. Jie leis jau netrukus išsirinkti Partijos vadovybę ir pasitvirtinti kryptį bei strategiją artimiausiems rinkimams“, – kalbėjo l.e.p. Darbo partijos pirmininkas Šarūnas Birutis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi