Lietuvoje

2018.01.06 22:00

Ilgai neradusi darbo, lietuvė tapo viena geriausių virtuvės šefių pasaulyje

Pavargusi ieškoti samdomo darbo, Inga Truminienė tiesiog įgyvendino vieną iš svajonių – įkūrė modernios lietuviškos virtuvės restoraną Kaune. Verslui dar tik – dveji, tačiau jo įkūrėja jau gavo ypatingą apdovanojimą – geriausio pasaulyje šefo konkurse, kuriame dalyvavo gastronomijos pasaulio žvaigždės, vienintelė iš Lietuvos moterų šefių I. Truminienė pripažinta viena iš šešiolikos geriausių planetoje.

Pagrindinė priežastis, kodėl norėjau dirbti virtuvėje, yra laisvė. Dirbdamas biure, turi atvykti 8 val., vilkėti kostiumėlį, t.y., laikytis taisyklių. Virtuvėje taisyklių, kaip turėtum elgtis, yra gerokai mažiau“, – pasakoja restorano savininkė.

Apie nuosavą restoraną I. Truminienė svajojo dar vaikystėje – galva sproginėjo idėjomis, koks jis galėtų būti. Tačiau tėvų pastūmėta, moteris baigė neva praktiškesnes studijas – tik tas ekonomikos ir vadybos magistro diplomas taip ir netapo ramaus gyvenimo garantu.

„Ieškojau darbo biure. Galvojau dirbti pagal specialybę, bet man to darbo niekas nedavė. Gana ilgai ieškojau, buvo daug pokalbių, paskui nuo jų pavargau ir supratau, kad iš tiesų negaliu paaiškinti, kodėl man nepavyksta gauti darbo. Matyt, tai lemia kažkokios mano charakterio savybės, matomos personalo atrankų specialistams“, – svarsto moteris.

Grįžusi prie aistros – maisto gaminimo – I. Truminienė įgijo dar ir virėjo specialybę ir leidosi į avantiūrą – labiausiai patikusiuose restoranuose prašėsi dykai plauti indus.

Plačiau – vaizdo įraše.