Lietuvoje

2018.01.05 11:30

Apvogta Švėkšnos klebonija

BNS2018.01.05 11:30

Ketvirtadienį pranešta, kad apvogta Šilutės rajone esančio Švėkšnos miestelio klebonija.

Nors pirmiausia pranešta, kad iš seifo pavogta daugiau kaip 11 tūkst. eurų įvairia valiuta, paaiškėjo, kad ši suma buvo gerokai mažesnė. Policija dar aiškinasi, kiek tiksliai pinigų dingo. Parapijos klebonas BNS sakė, jog dingo keli šimtai eurų, bet daugiau detalių nepateikė.

Kaip pranešė Policijos departamentas, buvo gautas Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios kunigo pranešimas, kad įsibrauta į kleboniją: išdaužus sandėliuko langą ir išpjovus seifo duris, pavogta 11,2 tūkst. eurų, 124 JAV doleriai ir 2 tūkst. Baltarusijos rublių. Bendras nuostolis siekia 11,3 tūkst. eurų.

Anot kunigo, vagystė aptikta maždaug praėjus valandai po jos.

Susisiekus su Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos klebonu Sauliumi Katkumi, jis teigė, kad viskas esą ne taip, kaip policija pranešė.

„Nėra taip, kaip ten jums pranešė... Yra gerokai viskas paprasčiau, bet aš dabar negaliu kalbėti“, – sakė kunigas.

Jis vėliau pridūrė, jog „dingo kokie penki šimtai“ eurų. Paklaustas, kaip nutiko, kad iš pradžių pranešta apie gerokai didesnę sumą, jis teigė, kad tai galėjęs būti pirmas įspūdis.

Tauragės apskrities komisariato atstovė Lina Banienė BNS patvirtino, kad policija aiškinasi, kokia suma iš tiesų dingo.

„Ta suma, kuri nurodyta Policijos departamento, ji yra iš tiesų mažesnė. Tyrėjai atlieka procesinius veiksmus, kad įvertintų, kokia ta suma buvo (...) bet kad ji bus gerokai mažesnė, faktas“, – sakė L. Banienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt