Lietuvoje

2013.06.16 16:23

Kur maudytis specialistai leidžia?

Paulius Šironas, LRT RADIJAS, LRT.lt2013.06.16 16:23

Specialistai sako, kad upių ir ežerų vandens kokybė didžiojoje šalies dalyje atitinka reikalavimus. Sveikatos mokymų ir ligų prevencijos centras primena, kad naujausią informaciją apie vandens kokybę turi būti skelbiama stenduose prie paplūdimių.

Specialistai sako, kad upių ir ežerų  vandens kokybė didžiojoje šalies dalyje atitinka reikalavimus. Sveikatos mokymų ir ligų prevencijos centras primena, kad naujausią informaciją apie vandens kokybę turi būti skelbiama stenduose prie paplūdimių.

Sveikatos specialistų teigimu, pajūryje atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad vanduo dabar tinkamas maudytis visuose Palangos, Nidos bei Klaipėdos paplūdimiuose.

Švarus vanduo šiomis dienomis ir daugelyje gėlo vandens maudyklų, tik Alytuje iki liepos pradžios dėl paplūdimio ir žaidimų aikštelių rekonstrukcijos nebus galima naudotis Dailidės ežero maudykla.

Savivaldybės taip pat tiria vandens kokybę žmonių pamėgtose rekreacinėse zonose. Specialistai teigia, kad kiek didesnė tarša fiksuota tik Plungėje, pakalnės gatvėje esančiame vandens telkinyje. Visur kitur jokių problemų nėra.

Maudyklų vandens kokybė vertinama pagal vandens mikrobiologinę taršą.

Įdomiausias ir svarbiausias žinias sekite ir LRT „Facebook“ paskyroje! 

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius