captcha

Jūsų klausimas priimtas

Apibendrino 2017-uosius Lietuvos politikoje: „valstiečiai“ neišvengiamai žlugs

„Valstiečiai“ sukėlė visuomenei didžiulių lūkesčių, tačiau didelė dalis, net kai kurių esminių pažadų, liko neįgyvendinti, sako politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris. Todėl, pasak jo, „valstiečiai“ neišvengiamai žlugs, o į jų vietą ne sugrįš vadinamosios tradicinės partijos, o ateis nauji „gelbėtojai“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Vadinamosios tradicinės partijos turi vilčių, kad žlungant „valstiečiams“ (o jie neišvengiamai žlugs), jos užims tą nišą, sugrįš. Daugiausia vilčių turi konservatoriai ir reitingai teikia pagrindo tokioms viltims, bet aš manau, kad jos per didelės ir galbūt naivios. Manau, kad į šitų „gelbėtojų“ vietą ateis kiti, dar naujesni“, – sako V. Bruveris.

Nors, pasak apžvalgininko, dar aiškiai nematyti, kas tai galėtų būti, jo žvilgsnis krypsta į žmones, kurie per praėjusius savivaldos rinkimus buvo susivieniję į vadinamuosius rinkimų komitetus ir ryškiausią tos stovyklos figūrą  Kauno miesto merą Visvaldą Matijošaitį, kuris, pasak V. Bruverio, turi didelių šansų laimėti ir prezidento rinkimus.

„Mano nuomone, jei jis dalyvaus prezidento rinkimuose, jis turi bene daugiausiai šansų juos laimėti“, – prognozuoja apžvalgininkas apžvalgininkas.

Kaip teigia V. Bruveris, parodoksalu, kad vienas svarbiausių šių metų įvykių Lietuvos politikoje – valdančiosios koalicijos griūtis, kuri pagal apibrėžimą turėtų būti didelis sukrėtimas, tokiu netapo, o pagal metų pabaigos balsavimus matome, kad „valstiečių“ vyriausybė visiškai kontroliuoja situaciją.

Išsamiau apie tai, kokie buvo 2017-ieji Lietuvos politikoje – įraše.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...