captcha

Jūsų klausimas priimtas

Praėjusią savaitę NATO naikintuvai tris kartus lydėjo rusų karo orlaivius

Gruodžio 18–24 dienomis NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai tris kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių, teigiama KAM pranešime spaudai.
Asociatyvinė BNS nuotr.
Asociatyvinė BNS nuotr.

Gruodžio 19 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo orlaivį IL-20, skridusį iš Rusijos Federacijos žemyninės dalies į Kaliningrado sritį. Rusijos Federacijos orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su regioniniu skrydžių valdymo centru nepalaikė, skrydžio planą turėjo.

Gruodžio 20 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo orlaivį IL-20, skridusį iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį. Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšį su regioniniu skrydžių valdymo centru nepalaikė, skrydžio plano neturėjo.

Gruodžio 24 d. NATO naikintuvai atpažino ir lydėjo orlaivį IL-20, skridusį  iš Rusijos Federacijos Kaliningrado srities į Rusijos žemyninę dalį. IL-20 orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, radijo ryšio su regioniniu skrydžių valdymo centru palaikė, skrydžio plano neturėjo.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...