Lietuvoje

2017.12.24 19:02

Valstybės vadovai sveikina su artėjančiomis šventėmis

Ramūnas Ožalas, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.12.24 19:02

Šalies vadovai sveikina su artėjančiomis šventėmis.  Prezidentė, Seimo pirmininkas ir premjeras linki ramybės, džiaugsmo ir ragina nuoširdžiu rūpinimusi ir palaikymu dalintis visus ateinančius metus. 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas:

Mieli Lietuvos žmonės,

lauktas Kūčių vakaras – jau su mumis. Į šias stebuklingas valandas telpa visa, kas žmogui iš tiesų brangu: ir amžina viltis, ir tikėjimas. Tai akimirkos, kai ypač stipriai jaučiame gerumo galią. Kai iš naujo suprantame, kad tikroji šventė – matyti artimų žmonių šypsenas, girdėti vaikų juoką, drauge su visais laužti kalėdaitį ir dalytis širdies šiluma.

Saugokime šį bendrumo jausmą kaip didžiausią šio vakaro dovaną. Ramybės ir džiaugsmo jūsų namams, daug šviesos, įveikiančios tamsą. Linksmų šventų Kalėdų.

Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio sveikinimas:

Dabar yra žėrintis, spinduliuojantis ir kerintis laikas, kai visi tiki: kas stebuklu, kas meile, kas tiesiog buvimo kartu prasme. Kviečiu tikėti Lietuva ir kad Lietuva tikėtų jumis. Su pasitikėjimu galime eiti pirmyn rodydami stiprybės ir vienybės pavyzdį.

Linkiu kiekvienam pakviesti šilumą į savo širdį, pajusti ją ir išdalinti jos po dalelytę tavo artimiesiems, duoti jos ir kaimynui, ir tolimam giminaičiui, ir nepažįstamam praeiviui. Linkiu būti stipriais, atleisti ir išmokti laukti.

Su vertybėmis žmogaus gyvenimas yra sudėtingesnis, tačiau prasmingesnis. Švęskime, džiaukimės, gyvenkime!

Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio sveikinimas:

Gražiausios metų šventės siejasi su jaukumu ir dėmesiu artimiausiems. Kūčių vakaras su brangiausiais žmonėmis – tai prasmingiausias atlygis už visus metų darbus. Nuoširdus rūpestis, supratimas ir palaikymas – geriausia dovana šventų Kalėdų rytą, kuria linkiu dalintis visus ateinančius metus.

Sveikinu visus sulaukus gražiausių metų švenčių. Tegul jos būna dosnios ir šiltos kiekvienam. Džiaugsmingų artėjančių šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų.