Naujienų srautas

Lietuvoje2017.12.19 13:48

Seimas A. Skardžių atleido iš Energetikos komisijos

BNS 2017.12.19 13:48

Seimas atleido iš Energetikos komisijos Socialdemokratų darbo frakcijos narį Artūrą Skardžių, kurį parlamentinė Antikorupcijos komisijos pripažino turintį interesų atsinaujinančių išteklių energetikoje ir galbūt pažeidusį viešuosius ir privačius interesus.

Už tai antradienį balsavo 59 parlamentarai – visi iš valdančiosios koalicijos, nes prieš pietus iš posėdžių salės pasitraukusi opozicija balsavime nedalyvavo.

Atšaukus A. Skardžių, nuo šiol Energetikos komisijoje dirbs 12 parlamentarų, nes Socialdemokratų darbo frakcija kito savo nario į komisiją nedeleguoja.

Po nepalankių Antikorupcijos komisijos išvadų A. Skardžius pats pareiškė pasitraukiantis iš Energetikos komisijos.

Seimas A. Skardžių jau yra atšaukęs iš Ekonomikos komiteto ir, nors opozicija tam ir priešinosi, paskyręs dirbti Aplinkos apsaugos komitete, kur taip pat svarstomi su atsinaujinančia energetika susiję įstatymai.

Pasak Antikorupcijos komisijos, A. Skardžiaus šeimos nariai dalyvauja energetikos versle, o Specialiųjų tyrimų tarnyba komisija yra pareiškusi, kad parlamentaro teiktos pataisos dėl atsinaujinančių išteklių galėjo sudaryti išimtines sąlygas mažųjų saulės bei vėjo elektrinių savininkams, nes šiuose versluose jis turėjo interesų. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi