Lietuvoje

2013.06.13 09:53

Premjeras: būtų nekorektiška, jei „darbiečių“ frakcija pasisakytų už interpeliaciją V. Andriukaičiui

ELTA2013.06.13 09:53

Būtų nekorektiška, jei Seimo Darbo partijos frakcija pasisakytų už interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui Vyteniui Povilui Andriukaičiui, mano Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Būtų nekorektiška, jei Seimo Darbo partijos frakcija pasisakytų už interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui Vyteniui Povilui Andriukaičiui, mano Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

„Jeigu iš jų pusės bus tokia reakcija ir jie pasisakys už interpeliaciją, tai, aš manau, būtų visiškai nekorektiška taip elgtis. Nes koalicija turi dirbti kaip vieninga komanda, o ne galvoti, kaip suvedinėti, paprastai pasakysiu, sąskaitas su vienu ar kitu nepatinkančiu ministru. Čia etikos ir moralės principai turi būti kiek aukščiau“, – ketvirtadienį interviu „Žinių radijui“ kalbėjo Premjeras.

Interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui inicijuoja Seimo Liberalų sąjūdis. Eltos duomenimis, interpeliacijos tekstas jau yra parengtas ir pradėti rinkti ją remiančių Seimo narių parašai.

Interpeliacijos iniciatoriai priekaištauja sveikatos apsaugos ministrui dėl medikų ir pacientų bendruomenėms nepalankių reformų sveikatos apsaugos srityje.

Sveikatos apsaugos ministras V. P. Andriukaitis teigia, kad interpeliacija yra būtent tai, ko jis nori. Jis tikisi konstruktyvios diskusijos su interpeliaciją rengiančia Liberalų sąjūdžio frakcija.

„Aš labai džiaugčiausi interpeliacija ir labai jos noriu. Aš noriu pakviesti kiekvieną oponentą į diskusijas“, – trečiadienį Eltos konferencijų salėje surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo ministras.

V. P. Andriukaitis sakė, jog būtų patenkintas net ir tuo atveju, jei jam bus išreikštas nepasitikėjimas.

„Aš būsiu laimingas, jei gausiu teisę stovėti Seimo tribūnoje. Ir jei tautos atstovybė pareikš man nepasitikėjimą, aš taip pat būsiu dėkingas“, – užtikrintai sakė jis.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius