Lietuvoje

2017.12.13 18:47

A. Gelūnas įstojo į Liberalų sąjūdį

LRT.lt2017.12.13 18:47

Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Seime apsisprendė tapti ir partijos nariu. Sprendimą stoti į partiją parlamentaras pranešė liberalų suvažiavime šeštadienį. Trečiadienį pirmą kartą susirinkusi naujoji partijos valdyba patvirtino A. Gelūno prašymą tapti partijos nariu, praneša Liberalų sąjūdis. 

„Metus dirbęs petys į petį su kolegomis Liberalų sąjūdžio frakcijoje Seime daug išmokau. Tai – žmonės, neprarandantys tikėjimo liberaliomis vertybėmis ir žmogaus teisėmis net ir labai sunkiu šiai partijai laikotarpiu“, – pranešime cituojamas A. Gelūnas.

Partijos pirmininkas ir liberalų frakcijos seniūnas Seime Eugenijus Gentvilas džiaugiasi tokiu kolegos sprendimu ir sako, kad stodamas į partiją Seimo narys parodo, kad nori dar aktyviau prisidėti prie liberalių vertybių gynimo.

„Arūnas Gelūnas yra vienas intelektualiausių Seimo narių. Kandidatuoti kartu su liberalais jis apsisprendė tada, kai mums buvo sunkiausia. Jau metus laiko dirbame kartu ir manau, kad jis – proto žmogus. Sveikinu priėmus šį sprendimą, džiaugiuosi, kad liberalų būrį papildė dar vienas išprusęs ir šalies labui dirbantis žmogus. Esame atviri ir kviečiame telktis visus liberaliai mąstančius žmones“, – pabrėžė E. Gentvilas.

A. Gelūnas buvo Kultūros ministru, taip pat – Lietuvos ambasadoriumi prie UNESCO, jis puikiai kalba anglų, prancūzų, rusų ir dar keliomis kalbomis, tarp jų – japonų, yra mokslų daktaras, dėstė VDU ir buvo Vilniaus dailės akademijos prorektoriumi.

Populiariausi

Gitanas Nausėda

Lietuvoje

2021.03.03 11:24

Nausėda: šiandien turimomis žiniomis, buvo nepanaudota 75 tūkst. vakcinos dozių

anot premjerės, iš nepanaudotų vakcinos dozių 50 tūkst. ką tik pasiekė šalį, atnaujinta 15.00
Šeškinės poliklinika
6

Lietuvoje

2021.03.03 17:46

Vilniaus vicemerė: STT sulaikė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, Šeškinės poliklinikos vadovus, kelis šių įstaigų darbuotojus

žiniasklaida: sulaikyta apie 17 gydymo įstaigų vadovų, gydytojų, techninių darbuotojų; atnaujinta 20.48
6
Vilniaus oro uosto Covid patikros punktas
COVID-19 TRUMPAI 9