captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prezidentė: valdančiųjų darbotvarkėje kryptingų sprendimų nematyti

Vertindama valdančiųjų teikiamą biudžetą prezidentė sako, kad projektas atspindi pagrindinius šalies prioritetus, valdantieji laikosi strateginių ir ilgalaikių įsipareigojimų gynybos, tvarių finansų srityse. Tačiau Dalia Grybauskaitė kritikuoja vyriausybę, kad per pirmuosius naujos valdžios veiklos metus kryptingų sprendimų nematyti, o reformas keičia mažareikšmiai sprendimai. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Interviu dienraščiui „Lietuvos žinios“ prezidentė teigia, kad su nauja valdančiąja dauguma žmonės siejo didelių permainų ir geresnio gyvenimo viltį, suteikdami šiai koalicijai didžiulį pasitikėjimo kreditą, tačiau, anot šalies vadovės, jau pirmuosius Valstiečių ir žaliųjų sąjungos valdymo metus ženklina neapibrėžtumas, gęstantys žmonių lūkesčiai ir išbarstytas pasitikėjimas.

Prezidentės teigimu, laikas tesėti duotus pažadus, tačiau ilgai vegetavusioje politinėje darbotvarkėje kryptingų sprendimų nematyti ir po metų. D. Grybauskaitė sako, kad reformas keičia mažareikšmiai sprendimai dėl pastatų, etatų, darbo laiko ar moksleivių namų darbų. Anot valstybės vadovės, jau ėmė ryškėti ir „rimtos vadybinės klaidos, kai institucinė atmintis sugriaunama, bet nieko nauja nesukuriama“.

Antradienį sukanka lygiai metai, kai pradėjo dirbti „valstiečių“ deleguoto premjero Sauliaus Skvernelio vyriausybė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...