Lietuvoje

2013.06.13 08:03

Premjeras interpeliaciją V. P. Andriukaičiui vertina neigiamai

ELTA 2013.06.13 08:03

Premjeras Algirdas Butkevičius Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos inicijuojamą interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui Vyteniui Povilui Andriukaičiui vertina neigiamai.

Premjeras Algirdas Butkevičius Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos inicijuojamą interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui Vyteniui Povilui Andriukaičiui vertina neigiamai.

„Aš vertinu tokį tam tikrų politikų pasirinkimą labai blogai dėl to, kad praėjusius ketverius metus Sveikatos apsaugos ministerijoje nieko – jokių reformų – nebuvo daroma, o buvę ministrai nesusitikinėdavo su ligoninių vadovais. Per tą laikotarpį atsirado didelės finansinės problemos įvairiose medicinos įstaigose. V. P. Andriukaitis kaip tik pradėjo kelti šias problemas viešai“, – trečiadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Ministras Pirmininkas.

Naujienų agentūros ELTA duomenimis, interpeliacijos tekstas jau yra parengtas ir pradėti rinkti ją remiančių Seimo narių parašai.

Interpeliacijos iniciatoriai priekaištauja sveikatos apsaugos ministrui dėl medikų ir pacientų bendruomenėms nepalankių reformų sveikatos apsaugos srityje.

Sveikatos apsaugos ministras V. P. Andriukaitis teigia, kad interpeliacija yra būtent tai, ko jis nori. Jis tikisi konstruktyvios diskusijos su interpeliaciją rengiančia Liberalų sąjūdžio frakcija.

„Aš labai džiaugčiausi interpeliacija ir labai jos noriu. Aš noriu pakviesti kiekvieną oponentą į diskusijas“, – trečiadienį naujienų agentūros ELTA konferencijų salėje surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo ministras.

V. P. Andriukaitis sakė, jog būtų patenkintas net ir tuo atveju, jei jam bus išreikštas nepasitikėjimas.

„Aš būsiu laimingas, jei gausiu teisę stovėti Seimo tribūnoje. Ir jei tautos atstovybė pareikš man nepasitikėjimą, aš taip pat būsiu dėkingas“, – užtikrintai sakė jis.