captcha

Jūsų klausimas priimtas

J. V. Žukas lankosi Ukrainoje

Lietuvos kariuomenės vadas vyksta oficialaus vizito į Ukrainą. Per dviejų dienų vizitą generolo, leitenanto Jono Vytauto Žuko vadovaujama delegacija lankysis Javoviro poligone esančiame Tarptautiniame taikos palaikymo ir saugumo centre, kur susipažins su amerikiečių vadovaujamos daugiatautės karių rengimo programos įgyvendinimu.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

J. V. Žukas taip pat susitiks su karinėje mokymo operacijoje dalyvaujančiais instruktoriais iš Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono. Lietuvos kariuomenės vadas Kijeve susitiks ir su Ukrainos kariuomenės vadu generolu Viktoru Muženka ir nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos pirmininku Aleksandru Turčinovu.

Per susitikimus bus aptartas dvišalis ir daugiašalis Lietuvos ir Ukrainos karinis bendradarbiavimas, saugumo situacija ir aktualūs Ukrainos kariuomenės reformavimo klausimai. Šiuo metu karinėje mokymo operacijoje Ukrainoje dalyvauja apie 30 Lietuvos karių, o Lietuvos kariuomenė remia Ukrainos vykdomas gynybos sektoriaus reformas, ypač karinio rengimo srityje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...