Naujienų srautas

Lietuvoje2017.12.07 08:15

Ketvirtadienio rytą keliuose yra slidžių ruožų

LRT.lt 2017.12.07 08:15

Didžiojoje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos šlapios arba drėgnos. Šiaurės Lietuvoje silpnas snygis, todėl čia keliai gali būti padengti sniegu. Tauragės, Kauno, Alytaus ir Vilniaus apskrityse šlapdriba. Čia slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai yra barstomi, skelbia kelininkai.

Tik Utenos apskrityje keliai sausi.

Vandens gylis krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė apsemtame ruože, kurio ilgis 397 metrai (nuo 6,317 iki 6,714 km), išlieka 12 cm. Eismas leidžiamas.

„Grinda“: ketvirtadienio rytas Vilniuje ramus

Vilniaus miesto gatves prižiūrinti bendrovė „Grinda“ praneša, kad naktį į gatves išsiuntė 42 barstytuvus. Pirmiausia buvo pabarstytos pagrindinės miesto arterijos – vakarinis ir pietinis aplinkkeliai, Ukmergės, Geležinio Vilko, T. Narbuto, S. Batoro, Ozo, Kareivių, Žirmūnų, Kalvarijų, Oslo, Galvės, Kirtimų, Lentvario, Olandų, Pavilnio, Savanorių, Laisvės ir Pilaitės pr., Juodasis kelias, Nemenčinės ir Minsko pl.

Vėliau buvo barstomos ir kitos Vilniaus gatvės, pirmiausia užtikrinant eismo saugumą gatvėse, kuriomis driekiasi viešojo transporto maršrutai. Gatves pabarsčius sniegą tirpdančiais mišiniais, ant jų paviršiaus nesusiformuoja sniego ir ledo sluoksnis. Apie 5:30 pagrindinių miesto gatvių dangos buvo šlapios, eismo sąlygos patenkinamos, rašoma pranešime spaudai.

Vis dėlto vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į eismo sąlygas ties tiltais ir viadukais, taip pat miškingose miesto vietovėse – Verkių, Žaliųjų ežerų g., Eišiškių pl. Gatvių paviršius ten gali būti padengtas šlapio sniego provėžomis, slidus. 

Apie sudėtingesnes vairavimo sąlygas prašoma informuoti visą parą veikiančiu telefonu 1355.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi