Naujienų srautas

Lietuvoje2017.12.02 13:25

Danijoje sulaikytas į Lietuvą vykęs rusas šiemet čia „sprendė savo migracijos klausimus“

BNS 2017.12.02 13:25

Danijoje sulaikytas į Lietuvą norėjęs atskristi Maskvos ieškomas Rusijos pilietis šiemet „sprendė savo migracijos klausimus“ Lietuvoje, teigia Vidaus reikalų ministerija, tačiau detalesnės informacijos nepateikia.

Prancūzijoje gyvenantis rusas Aleksandras Panešas buvo ieškomas pagal Interpolo sąrašą.

Jo advokatas šią savaitę sakė, kad A. Panešas buvo areštuotas Kopenhagos oro uoste, kai tranzitu vyko į Lietuvą, gavęs Lietuvos policijos leidimą pasiimti dokumentus, reikalingus jo prieglobsčio prašymui Prancūzijoje.

Lietuvos policijai, Migracijos departamentui ir kitoms tarnyboms vadovaujanti Vidaus reikalų ministerija patvirtina, jog A. Panešas pareigūnams yra žinomas.

„Šis asmuo Lietuvoje šiais metais sprendė savo migracijos klausimus Migracijos departamente. Visi tie klausimai buvo išspręsti atitinkama tvarka“, – BNS sakė vidaus reikalų ministro atstovas spaudai Karolis Vaitkevičius.

„Kokiu tikslu jis ketino vykti į Lietuvą dar kartą, mūsų tarnybos nežino“, – pridūrė pareigūnas.

Jis atsisakė pateikti konkretesnę informaciją apie tai, kokius migracijos klausimus A. Panešas anksčiau šiemet sprendė Lietuvoje, motyvuodamas asmens duomenų apsauga.

A. Panešas Danijoje buvo sulaikytas lapkričio 21 dieną. Dabar Rusija turės pateikti Kopenhagai prašymą dėl savo piliečio ekstradicijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi