Lietuvoje

2017.12.01 11:50

Orai: kritulių dar bus, bet vietomis džiugins saulė

LRT RADIJAS, LRT.lt2017.12.01 11:50

Žiemos pradžią Lietuvoje paženklino sniegas iš šlapdribos. Kaip LRT RADIJUI sakė sinoptikė  Alva Nagelytė, artimiausiomis dienomis kritulių neišvengsime, tačiau šeštadienį ir sekmadienį jie aprims, o vietomis sulauksime ir saulės. 

Penktadienį, pirmąją žiemos dieną, krituliai šalyje tęsis, nors ir bus kiek silpnesni nei naktį. Daugiausia vyraus šlapdribos, tik Žemaitijoje pasnigs. Temperatūra – nuo 0 iki 3 laipsnių šilumos. Vėjas suksis iš pietvakarių, vakariniame šalies pakraštyje – iš šiaurės vakarų.

Savaitgalį krituliai pamažu traukis. Šeštadienio naktį daug kur praslinks šlapdribos, o dieną tik vietomis numatomi nedideli krituliai, gali pasirodyti ir saulė. Temperatūra naktį sieks 0–2, o pajūryje – 3–5 laipsnius šilumos. Dieną šalyje bus 2–5 laipsniai šilumos (tik Žemaitijoje vėsiau – apie 0–1), pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas.

Sekmadienio naktis bus vėsi – daug kur pašals iki 2–4 laipsnių šalčio. Dieną temperatūra jau smarkiai nekils – daugelyje vietų ji apsistos ties nuliu, tik pajūryje šils iki 3 laipsnių. Vietomis vėl išlįs saulė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.