captcha

Jūsų klausimas priimtas

Šventės įkvepia lietuvius aukoti

Artėjant Kalėdoms, vis daugiau organizacijų kviečia aukoti sunkiau gyvenantiems ar prisidėti savanoriška veikla. Statistika rodo, kad didžioji dalis aukojančiųjų labiau linkę dalytis pinigais, maistu ar savo laiku būtent prieš didžiąsias šventes.
Caleb Woods/Unsplash nuotr.
Caleb Woods/Unsplash nuotr.

Akcijų ar organizacijų, kurios prasidėjus šventiniam laikotarpiui kviečia aukoti, Lietuvoje galima rasti bent keliasdešimt.

Pavyzdžiui, Klaipėdoje šį penktadienį atidaroma „Vilties parduotuvė“, kurioje žmonėms siūloma pirkti kalėdinius atvirukus ir taip prisidėti prie Raudonojo Kryžiaus programų.

Prieš kurį laiką startavęs projektas „Kalėdų naktį tylią“ kviečia paaukoti pinigų naujiems vaikų dienos centrams. Tuo metu akcijoje „Vaikų svajonės“, kur žmonės raginami nupirkti dovanų sunkiau gyvenantiems vaikams, jau išpildyta daugiau nei 70 procentų svajonių.

Neseniai bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa rodo, kad per pastaruosius metus pusė Lietuvos gyventojų bent kartą aukojo labdarai, tačiau tik dešimtadalis aukoja reguliariai. Daugiau gyventojų yra linkę aukoti maistą nei pinigus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...