Lietuvoje

2017.11.30 13:15

Pedagogas ne tik mokė nuteistuosius, bet ir bandė pasirūpinti jų „užklasine veikla“

LRT.lt 2017.11.30 13:15

Vilniaus pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai, turėdami žvalgybinės informacijos apie bandymą į įstaigą įneštai galimai narkotines medžiagas, sulaikė tai bandžiusi padaryti mokytoją.

Lapkričio 28 d., apie 9.15 val., Vilniaus pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai turėdami informacijos apie tai, kad Vilniaus mokymo centro mokytojas G. R. su savimi gali turėti draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų, šiam įėjus į Vilniaus pataisos namų teritoriją atliko asmens apžiūrą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Prieš apžiūrą pedagogui buvo pasiūlyta atiduoti draudžiamus daiktus, tačiau mokytojas pareiškė, kad nieko neturi. Asmens apžiūros metu supratęs, kad draudžiami daiktai bus aptikti, G. R. iš apatinių kelnaičių ištraukė 23 kapsules su galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, Vilniaus pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Asmeniui gresia iki aštuonerių metų nelaisvės.

Šiuo metu Vilniaus pataisos namuose bausmę atlieka 446 nuteistieji.