Naujienų srautas

Lietuvoje2017.11.29 14:45

Neblaivus automobilyje rastas direktorius traukiasi iš mokyklos

Rūta Pukenė, DELFI.lt 2017.11.29 14:45

Neblaivus apgadintame automobilyje, kuriuo greičiausiai buvo mirtinai sužalota moteris, rastas Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos direktorius Eimutis Mališauskas traukiasi iš užimamų pareigų.

„Turime E. Mališausko, vakarykštės televizijos žvaigždės, prašymą atleisti. Ruošiamas potvarkis tarybai, nes tokia yra tvarka – mokyklos direktorių turi atleisti taryba“, – DELFI sakė Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis. Savo ruožtu žinių iš automobilį galimai vairavusio Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktoriaus Augučio Tymuko dar laukiama. Mero žiniomis, į telefono skambučius jis kol kas neatsiliepia. „Švietimo tarnybos vadovas, kuris rengia potvarkį dėl atleidimo pristatymui, tikisi, kad bus jo prašymas irgi. Tačiau aš pasakiau, kad, jei nebus, aš vis tiek teiksiu atleidimui ir prašysiu, kad tarybos nariai palaikytų mano iniciatyvą“, – kalbėjo A. Vagonis.

Anot jo, norint, kad klausimas būtų įtrauktas į tarybos dienotvarkę, jis turi būti apsvarstytas nors viename komitete. Artimiausias komiteto posėdis vyks šiandien, trečiadienį, 14 val. „Mes galvojame įtraukti šį klausimą ir iki 14 val. dar sulaukti A. Tymuko prašymo.

E. Mališausko prašymas bet kuriuo atveju bus svarstomas trečiadienį. Rezoliucijoje nurodžiau atleisti jį įstatymo nustatyta tvarka – reikia paskirti laikotarpį, per kurį bus perduodami darbai, turtas. Manau, kad jam dar savaitę leis būti vadinamuoju direktoriumi, atleidimo faktas, tikėčiausi, įvyks gruodžio 7-8 dienomis, reikia suskaičiuoti“, – sakė A. Vagonis.

Metėsi į priešpriešinę eismo juostą

DELFI primena, kad aptariama avarija įvyko pirmadienį kelyje Rokiškis-Čedasai, ties Maineivos k. Čia buvo kliudyti prie sugedusio automobilio „Renault Espace“ važiuojamoje kelio dalyje stovėję du asmenys. Jie nevilkėjo šviesą atspindinčių liemenių, tačiau automobilyje buvo įjungtas avarinis signalas.

45-erių moteris dėl patirtų sužalojimų mirė, jos 22-ejų sūnus dėl nugaros ir dubens sužalojimų paguldytas į Rokiškio ligoninę. Kaip paaiškėjo vėliau, jiedu buvo užkliudyti „Seat Alhambra“ automobilio – šis metėsi į priešpriešinę eismo juostą. Vairuotojas iš eismo įvykio vietos paspruko.

Asociatyvinė BNS nuotr,.

Direktorius miegojo prie apgadintos transporto priemonės

Apie baisią nelaimę pranešimas buvo gautas apie 17.45 val. Manoma, kad apie ją pranešė sužalotas vaikinas. Į įvykio vietą buvo išsiųstos gausios policijos pajėgos ir apie 19.20 val. Rokiškio r. prie Kamajų miestelio pareigūnai rado apgadintą automobilį. Prie transporto priemonės vairo miegojo vyriškis (gimęs 1963 m.). Vyras nuvežtas į ligoninę, kur jam nustatytas 1,87 prom. girtumas. Paaiškėjo, kad tai – Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorius A. Tymukas, jis buvo sulaikytas.

Automobilyje rastas ir dar vienas neblaivus direktorius

Pareigūnai taip pat išsiaiškino, kad kartu su juo važiavo ir vienos Rokiškio r. pagrindinės mokyklos direktorius. Rokiškio rajono mero Antano Vagonio teigimu, tai – Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos direktorius Eimutis Mališauskas. Jam taip pat nustatytas 1,87 promilės girtumas.

E. Mališauskui taip pat skirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti, pranešė BNS. Antradienį ryte, 8 val., jis pats atėjo pas rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėją Aurimą Laužadį. Direktorius prisipažino „prisidirbęs“ – Suvainiškyje vartojo alkoholį ir mašinoje užmigo, todėl nieko neatsimena. Jis dar dvejoja, ar pasitraukti iš užimamų pareigų.

Trise išgėrė butelį tekilos: priklauso medžiotojų klubui

Keliama versija, kad A. Tymukas, šiuo metu dėl ligos turintis nedarbingumo pažymėjimą, pirmadienį apie 16 val. susitiko su E. Mališausku Suvainiškyje, kur trise „išgėrė nepilną butelį tekilos“. Direktorius ir jų pažįstamą ūkininką vienija tai, kad visi jie priklauso medžiotojų klubui. Be to, abu direktoriai savo mokyklose vesdavo kūno kultūros pamokas, Prisidėti prie šio susitikimo buvo kviečiamas ir Pandėlio pradinei mokyklai vadovaujantis Valdis Vaičėnas, tačiau jis atvykti nesutiko.

Vėliau jis sulaukė mirusios moters vyro skambučio – šis prašė pagalbos sugedus automobiliui. E. Mališaukas „Gimtasis Rokiškis“ žurnalistams tikino, kad po išgertuvių atsisėdo į automobilį ir „nieko neatsimena, jokio smūgio nejuto“. E. Mališauskas teigė, kad grįžęs namo dar vartojo alkoholio, o pamiegojęs išvedė pasivaikščioti šunį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi