captcha

Jūsų klausimas priimtas

Jauniausiu ministru tapęs V. Sinkevičius: nėra geresnės šalies siekti karjeros nei Lietuva

Pirmadienį ūkio ministru paskirtas 27-erių metų Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Virginijus Sinkevičius tapo jauniausiu ministru po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. „Valstiečių“ atstovas teigia suprantąs užgriūsiančias atsakomybes, tačiau ši našta, anot jo, slegia maloniai. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

„Jaučiu didžiulę atsakomybę, kadangi esu iš tos pirmosios kartos, nepriklausomybės kartos, į kurią įdėta labai daug vilčių, mūsų tėvų, senelių, kovojant dėl nepriklausomybės. Todėl tai įpareigoja ir ta atsakomybė slegia dar labiau, bet, sakykime, slegia maloniai“, – sako paskirtasis ūkio ministras.

Pasak V. Sinkevičiaus, jis su prezidente pirmadienį aptarė prioritetines sritis, kurioms reikės skirti daugiau dėmesio. Anot jo, požiūris į problemiškiausias sritis, kuriose reikia pokyčių, sutapo.

Mokslus baigęs Jungtinėje Karalystėje ir Nyderlanduose, stažavęsis Lietuvos atstovybėje Vašingtone ir dirbęs Vašingtono Europos analizės centre JAV, V. Sinkevičius tikina, kad jaunam žmogui Lietuvoje yra visos galimybės sėkmingai kilti karjeros laiptais.

„Daug laiko skiriu išvažiavimams į mokyklas, kalbėjimuisi su abiturientais. Galiu užtikrinti iš tos savo kuklios šešių metų gyvenimo patirties užsienyje – nėra geresnės valstybės siekti karjeros ir save realizuoti nei Lietuva“, – tikina paskirtasis ūkio ministras.

Daugiau apie tai – įraše. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...